Автоматика для розпашних воріт Fast

Ідеальне рішення для встановлення в приватних житлових будинках або комплексах на стовпах середніх і великих розмірів

Зручність і безпека

Fast ідеально підходить для застосування зі стовпами середніх і великих розмірів. Завдяки шарнірному важелю привід може встановлюватися на орних воротах зі стулками шириною до 2,3 м.

Нові можливості, передові технології:

  • вбудований блок управління;
  • швидкий монтаж;
  • інтегровані механічні кінцеві вимикачі дозволяють відрегулювати положення відкривання і закривання і звільняють від необхідності в установці традиційних громіздких упорів.

Переваги

Для встановлення: спрощене підключення за допомогою одного 3-жильного кабелю; технологія EN Tested значно спрощує процес сертифікації системи і підтверджує її відповідність жорстким вимогам європейських норм безпеки.

Для користувача: можливість управляти рухом і уповільненням воріт гарантує максимальну безпеку і надійність системи.

Безпека в будь-якій ситуації

гарантія повної безпеки навіть у тому випадку, якщо ворота закриті. Якщо пристрої безпеки виявляють перешкоду, будь-яка команда скасовується;

привід, оснащений енкодером, дозволяє з легкістю управляти фазами уповільнення і виявленням перешкод;

cамодіагностіка пристроїв безпеки;

важіль розблокування, розташований в зручному для обслуговування місці, значно спрощує відкривання воріт вручну в разі короткочасного відключення електропостачання.

Простота та економія

Привід Fast40 оснащений інноваційною технологією “Sleep Mode”, що дозволяє оптимізувати споживання електроенергії в режимі очікування.
Крім того, він сумісний з новою сонячною батареєю Zero-E, що робить можливим функціонування воріт навіть там, де не передбачено мережеве електропостачання.

Повна документація виробника → Опис товару

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Scroll Up