Автоматика для розпашних воріт Krono

Автоматика для розпашних воріт Луцьк, Ковель

Ідеальне рішення для автоматизації стильних воріт – Автоматика для розпашних воріт Луцьк, Ковель

 • Алюмінієва конструкція особливої форми
 • Кінцеві мікровимикачі відкривання та закривання, які дозволяють з точністю відрегулювати кінцеві положення стулок воріт
 • Надійність перевірена часом

  Krono: стильне рішення для розпашних воріт

  Цей привід поєднує в собі елегантний стиль і неймовірну міцність. Для користувачів доступна версія Krono для розгорнутих воріт зі стулкою шириною до 5 м, а саме моделі KR300D, KR300S, KR302D, KR302S, KR310D, KR300S, KR510D, KR510S.

   

 • Бездоганна інтеграція Завдяки своїй циліндричній формі та спеціальній обробці модель Krono чудово виглядає в будь-якому, навіть самому навантаженому архітектурному контексті. Деталі корпусу виконані з алюмінію, що гарантує високу міцність і довговічність виробу.
 • Переваги Для встановлення: дисплей для програмування функцій і самодіагностики пристроїв безпеки, підключених до системи (ZM3).Для користувача: в разі короткочасного відключення електроживлення пристрій блокує рух воріт, які можна відкрити вручну за допомогою зручної системи розблокування з використанням ключа. Це дозволяє захистити систему від проникнення сторонніх осіб.

 

 • Часткове відкриття При необхідності можна зупинити ворота за допомогою пульта управління або відкрити стулку частково, пропускаючи пішохода.Повна документація виробника → Опис товару
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Scroll Up