Автоматика для відкатних воріт Bx

Ідеальне рішення для автоматизації воріт, призначених для інтенсивного використання

Міцний та надійний

Автоматика для відкатних воріт масою до 800 кг і довжиною стулки до 20 м. Вона представлена ​​кількома версіями приводів, розрахованими на різні потреби, в тому числі і інтенсивне використання. Відкрийте для себе всі моделі CAME серії BX для відкатних воріт: Bx-74, Bx-246, Bx-P, Bx-10, Bx-78.

Довговічність перевірена часом

Якість використаних матеріалів не зменшується з часом, залишаючись незмінно високою. Це дозволяє забезпечити функціональність і точність воріт протягом тривалого терміну. Серія автоматики для воріт CAME Bx включає в себе кілька моделей (Bx-74, Bx-246, Bx-P, Bx-10, Bx-78), здатних задовольнити різні ваші потреби на різних об’єктах.

Переваги

Для встановлення: технологія EN Tested значно спрощує процес сертифікації системи і підтверджує її відповідність жорстким вимогам європейських норм безпеки.

Для користувача: автоматика має вбудований блок управління, який постійно контролює рух воріт і гарантує безпеку.

Простий монтаж

Привід CAME Bx має регульовані опори, які дозволяють здійснити налаштування під особливості опорної поверхні і зубчастої рейки з боку воріт.

Блок управління 230В

  • Миттєва зупинка руху воріт за допомогою радіопередавача, який дозволяє керувати роботою системи дистанційно;
  • Часткове відкриття стулки для доступу пішохода;
  • Безпеку навіть при закритих воротах завдяки електроніки, яка скасовує будь-яку команду при виявленні перешкоди пристроями безпеки.

Повна документація виробника →  Опис товару

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Scroll Up