555 купити автоматику для воріт Луцьк Ковель, автоматика для воріт ціна Луцьк Ковель

Де купити якісну автоматику для воріт в Луцьку

Приватне підприємство “Алерт” займається продажем, обслуговуванням і ремонтом автоматичних воріт, шлагбаумів, ролетів і додаткових комплектуючих.

Основним пріоритетом для нас є якість і довговічність. Завдяки впровадженню високотехнологічного обладнання наша продукція відрізняється високими характеристиками міцності і гарантовано прослужить довгі роки. Крім того, звернувшись до нас, покупці купують продукцію за цінами від виробника без посередників.

Основним завданням  реалізованої нами продукції є комфорт і зручність для користувачів. Зважаючи на це секційні (гаражні) ворота, відкатні (зсувні) ворота, розсувні ворота і ролети набули широкого поширення. Завдяк исистемам автоматизації, клієнт може управляти конструкцією не тільки вручну, але також використовуючи пульт дистанційного керування не виходячи з машини в непогоду.

Що ми реалізуємо?

Наша компанія пропонує сучасну і надійну розсувну, відкатну, гаражну (секційну) автоматику для воріт.

Представлена нашою компанією автоматика для воріт дозволяє не тільки забезпечити необхідний рівень захисту і надійності, але і також захистити приміщення від прямих сонячних променів, негоди або сторонніх очей. Ми пропонуємо широкий асортимент автоматики, яка підійде під індивідуальні розміри замовника.

Наша компанія співпрацює зі світовим лідером виробництва систем автоматизації «CAME».

Контакти:

+38(098)160-11-11

alertserg7@gmail.com

м. Луцьк, вул. Генерала Шухевича,4

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Scroll Up