555 Встановлення автоматичних шлагбаумів в Луцьку

Встановлення автоматичних шлагбаумів у дворі житлового будинку

Вже протягом кількох років в Луцьку з’являється проблема нестачі місць для паркування автотранспорту, особливо у дворах.

Шлагбаум – це спеціальне автоматичне пристрій, який призначений для обмеження в`їзду і виїзду на певну територію. З німецької мови слово «шлагбаум» перекладається як дерево, що впало. У наш час воно означає пристосування для преграждения і звільнення дороги, виконане, як правило, у вигляді вертикальної або горизонтальної осі стріли. Найчастіше шлагбауми використовують для перегородити шлях автомобілям на залізничних переїздах під час наближення поїзда. Також вони часто встановлюються перед в`їздом на будь-яку територію, що охороняється, будь то склад, підземна парковка, військовий об`єкт або дачне селище. Управляти шлагбаумом можна за допомогою брелока, пульта, виносного фотоелемента або вручну.

Сучасні шлагбауми фірми CAME автоматичного типу розраховані на інтенсивну тривалу експлуатацію, вони здатні швидко закриватися і відкриватися, працюють однаково добре і при низьких температурах, і при високих. Їх часто покривають светоотражающим покриттям, щоб забезпечити хорошу видимість з великої відстані в будь-який час доби і в будь-яку погоду. Довжина стріли залежить від цільового призначення і коливається від двох до восьми метрів, також існують моделі з ламаної стрілою, які встановлюють в обмеженому пространстве.Скорость, з якої буде відкриватися шлагбаум, регулюється в залежності від розмірів і обраної моделі, найсучасніші оснащені регулятором швидкості. Асортимент шлагбаумів на ринку представлений дуже широко, тому у покупця є найширші можливості для вибору.

Приватне підприємство “Алерт” пропонує придбати шлагбаум, який максимально відповідає необхідним вимогам. Якісний монтаж та обслуговування.

Особливості установки автоматичних шлагбаумів

Перший етап – це підготовка фундаменту, на цьому етапі проводиться виїмка грунту до необхідної глибини, робиться опалубка, встановлюється каркас металевого підстави шлагбаума і заливається цементним розчином.

Другий етап – це установка тумби шлагбаума на підготовлений фундамент, навішування стріли і настройка шлагбаума, тобто правильної його роботи.

Роботи з прокладання живильного і керуючого кабелю можуть проводитися як на першому, так і на другому етапі.

До шлагбаума також можна підібрати додаткове обладнання, таке як: радіоуправління (радіоприймач, пульти, антену), елементи безпеки (сигнальну лампу, світлофор, дюралайт, фотоелементи).

Пам’ятайте, що – установка шлагбаума некваліфікованими монтажниками може привести до виходу з ладу шлагбаума. Остерігайтеся підробок.

Неправильна експлуатація шлагбаума може привести до його поломки, і як наслідок це зламана стріла, або редуктор шлагбаума, в якому найчастіше, головною поломкою є пластикова (капронова) передавальна шестерня, яка веде в рух шків, на якому і кріпиться стріла. Ремонт шлагбаума при даній поломки полягає в заміні шестерні, на нову. При більш серйозної поломки – редуктор змінюється повністю.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Scroll Up