555 Як вибрати автоматику для воріт ? - Алерт, якісна автоматика в Луцьку

Як вибрати автоматику для воріт ?

Тут все дуже просто. Спочатку ви визначаєтеся з типом воріт які хочете автоматизувати.

Автоматика може бути для таких типів воріт:

  • Відкатна
  • Розпашна
  • Для секційних воріт

Далі підбираєте головні параметри ваших воріт. Під ці параметри підбираємо той чи інший мотор.

Головними параметрами воріт є :

  • Вага воріт або однієї стулки
  • Площа воріт
  • Максимальна довжина воріт

Вага воріт у характеристиках моторів написана максимальна, тому потрібно підбирати з запасом у відсотків 30, оскільки, ще потрібно враховувати вітрові навантаження які діють на ворота під час віткривання чи закривання. Особливо це стосується розпашних воріт.

Площа воріт цей параметр використовуєтсья в основному для секційних воріт де в залежності від обраного комплекту обираєте привод. Знову ж таки від площі воріт залежить навантаження від вітру з яким потрібно боротися мотору.

Довжина воріт Цей параметр використовуєтсья для розпашних воріт де дуже важливе місце закріплення кулака моторів. Чим далі воно від краю воріт і ближче до петель, тим більше плече, і тим більше навантаження від вітру з яким потрібно боротися лінійним або ричажним приводам.

Головними параметрами автоматики є :

  • Зусилля
  • Швидкість роботи
  • Інтенсивність роботи
  • Плавний пуск

Зусилля В секційних воротах важливе зусилля з яким тягне мотор секції вгору. В розпашних воротах показує з якою силою він відчиняє стулки. Занадто потужні мотори можуть буквально погнути ворота. Або ж можуть бути проблеми з коректністю роботи привода, коли він буквально не відчуває ваги воріт.  Цей параметр в налаштуваннях можна відрегулювати. Зазвичай підбирають автоматику з значним запасом по вазі воріт враховуючи можливе вітрове навантаження на стулку воріт. В середньому запас складає до 50% від потужності двигуна.

Швидкість роботи. Ззазвичай швидкість роботи теж регулюється. В параметрах вказаний мінімальний час за якій ворота відкриються або закриютсья. Для відкатних воріт в середньому швидкість відкривання складає від ,15 м/с для тяжких воріт до 0,44 м/с в серїї Nice HiSpeed. Роспашні ворота теж залежать від ваги стулок та типу механізму автоматики. Від 7 секунд у Nice Walky до 50 секнд  у Nice Toona 5.

Інтенсивність роботи . Є автоматика призначена під роботу на якихось інтенсивних ділянках підприємств де постійно хтось заїжджає чи від’їжджає. Комусь треба автоматику для воріт для приватного будинку де вона буде працювати аж 2 рази в день. Зазвичай підбирають на завантажені трафіком ділянки спеціальні моделі автоматики чи шлагбаумів. Вони базуються на безщіткових двигунах з живленням 24В. Вони значно дорожчі за побутові комплекти автоматики так як розроблялися спеціально. По при дорожчу ціну вони мають  недоліком те, що зазвичай вони мають дещо меншу потужність і на них можуть впливати вітрові навантаження. В свою чергу комплекти на 230В потужніші, і впевненіше працюють в складних погодніх умовах чи із надважкими воротами, але не здатні робити багато циклів відкривання/закривання підряд.

Плавний пуск. Плавний пуск моторів сприяє довговічності роботи автоматики, а також фурнітури воріт. На жаль присутній у більш дорогих комплектах.

Наши спеціалісти допоможуть Вам обрати необхідну автоматику для воріт в Луцьку

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!
Scroll Up